Головна » Файли » Мої файли

Додатки до проекту «СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТОК ПРЕВЕНТИВНОГО ВИХОВНОГО ПРОСТОРУ В ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНОМУ ПІДХОДІ»
[ Викачати з сервера (905.5 Kb) ] 14.07.2016, 10:25

Сьогодні однією з найгостріших проблем, що турбує передову суспільну думку, є зростання правопорушень і злочинності. Вона спровокована кризовою ситуацією в державі, соціальною нерівністю, низьким рівнем моральності та духовності населення.

Державна політика в галузі виховання дітей та молоді передбачає створення оптимальних умов для саморозвитку та самореалізації особистості. Відповідно, необхідним є пошук нових моделей виховного середовища, який сприяв би становленню фізично і морально здорової особистості, здатної протистояти впливу асоціального середовища.

Актуальним є превентивне виховання, сутність якого розуміють як систему підготовчих та профілактичних заходів, спрямованих на запобігання формуванню в учнів негативних звичок, рис характеру, проявам асоціальної поведінки дітей та підлітків. Превентивне виховання має сприяти вихованню в учнів моральних принципів як основи їхньої діяльності, справедливості, відповідальності, становленню соціальної позиції особистості, здатної успішно діяти в реальних життєвих ситуаціях.

Завдання позашкільного навчального закладу – це створення виховного превентивного простору для виконання діагностично-прогностичної, корекційно-реабілітаційної, освітньо-консультативної, організаційно-методичної та інтегративно-просвітницької функцій.

Тому на Балаклійській станції юних натуралістів розроблений Проект «Становлення та розвиток превентивного виховного простору в особистісно-орієнтованому підході».

Пропонуємо деякі розробки до розділів проекту.

Категорія: Мої файли | Додав: lpurdya | Теги: особистісно-орієнтований підхід, Балаклія, СЮН, Пурдя Людмила Андріївна, превентивне виховання
Переглядів: 245 | Завантажень: 19 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar